czwartek, 28 maja 2015

#2 Gala - Ubiór z testu szóstoklasisty ;33



Tak wyglądałam ja na teście szóstoklasisty ^^

Oto z czego składał się ten ubiór :
- Koszula

Jest biała z dodatkami w kratkę granatowo-białą
Łatka :
Obok na zdjęciu :)
Oraz dodatek przy guzikach :
Obok na zdjęciu :)








-Spódnica
Spódnica jest granatowa w białe kratki ;)










 

Ma także skórzany pasek :















Zbliżenie na materiał :













................................................................................................................................................

Koszula- Rynek
Spódnica- Rynek

2 komentarze:

  1. Tak, ładnie wysłałaś na teście ale zobaczysz w wyższych szkołach ze wygląd az takiego wielkiego znaczenia nie ma. Wazne jak napiszesz a nie jak wygladasz.

    ladyfashworld.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń