Tak wyglądałam ja na teście szóstoklasisty ^^
Oto z czego składał się ten ubiór :
- Koszula


Jest biała z dodatkami w kratkę granatowo-białą
Łatka :
Obok na zdjęciu :)
Oraz dodatek przy guzikach :
Obok na zdjęciu :)

-Spódnica
Spódnica jest granatowa w białe kratki ;)

Ma także skórzany pasek : Zbliżenie na materiał :
................................................................................................................................................
Koszula- Rynek
Spódnica- Rynek


Tak, ładnie wysłałaś na teście ale zobaczysz w wyższych szkołach ze wygląd az takiego wielkiego znaczenia nie ma. Wazne jak napiszesz a nie jak wygladasz.
OdpowiedzUsuńladyfashworld.blogspot.com
To był mój normalny strój galowy ;)
Usuń