Tak wyglądałam ja na teście szóstoklasisty ^^
Oto z czego składał się ten ubiór :
- Koszula


Jest biała z dodatkami w kratkę granatowo-białą
Łatka :
Obok na zdjęciu :)
Oraz dodatek przy guzikach :
Obok na zdjęciu :)

-Spódnica
Spódnica jest granatowa w białe kratki ;)

Ma także skórzany pasek : Zbliżenie na materiał :
................................................................................................................................................
Koszula- Rynek
Spódnica- Rynek


