czwartek, 28 maja 2015

#2 Gala - Ubiór z testu szóstoklasisty ;33



Tak wyglądałam ja na teście szóstoklasisty ^^

Oto z czego składał się ten ubiór :
- Koszula

Jest biała z dodatkami w kratkę granatowo-białą
Łatka :
Obok na zdjęciu :)
Oraz dodatek przy guzikach :
Obok na zdjęciu :)








-Spódnica
Spódnica jest granatowa w białe kratki ;)










 

Ma także skórzany pasek :















Zbliżenie na materiał :













................................................................................................................................................

Koszula- Rynek
Spódnica- Rynek

poniedziałek, 18 maja 2015

#1 Czerń i fiolet!

Ta stylizacja jest prosta ;)
Czarna bluzka na ramki , czarna spódnica z skórą i skórkowa fioletowa kurtka.

........................................................................................................................................................................

Bluzka - H&M
Spódnica - Rynek
Kurtka - H&M

niedziela, 17 maja 2015